• SZANOWNI RODZICE!

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Na obecny rok szkolny 2023/2024 proponujemy następujące składki:

2. Samorząd uczniowski - 15 zł ZA CAŁY ROK SZKOLNY- (jedynie 1 zł na miesiąc) - kierowane do skarbników klasowych, którzy całą kwotę od klasy wpłacą na konto RR;

3. Fundusz Świetlicy szkolnej (czas, który dzieci spędzają w szkole przed i po zajęciach lekcyjnych) - 15 zł na miesiąc;

4. Fundusz Rady Rodziców – wg deklaracji - sugerowana kwota 150 zł/rok od dziecka.

Dla osób, które mają 3 lub więcej dzieciw szkole sugerowana składka na RR to 70 zł za każde dziecko.

Wpłaty na  fundusz Świetlicy i Rady Rodziców prosimy kierować na konto:

W tytule wpłaty prosimy podać:

- nazwisko i imię ucznia, klasę

- cel wpłaty: Rada Rodziców …. (kwota) lub/i Świetlica … (kwota) za miesiąc …..,

ZAPRASZAMY DO CZYNNEJ WSPÓŁPRACY Z RADĄ RODZICÓW

ZACHĘCAMY DO ZGŁASZANIA POMYSŁÓW I UWAG,

WSZYSTKIE PROPOZYCJE BĘDĄ MOGŁY ZOSTAĆ ZREALIZOWANE

DZIĘKI NASZYM WPŁATOM I ZAANGAŻOWANIU RODZICÓW

DZIECI CIESZĄ SIĘ I DOCENIAJĄ GDY ANGAŻUJEMY SIĘ W ŻYCIE SZKOŁY

Do tej pory przedstawiciele Rodziców podejmowali szereg działań na rzecz naszych dzieci, min:

• działamy na rzecz rozwoju sportu w szkole i aktywizacji ruchowej dzieci,
        • organizujemy imprezy okolicznościowe min. imprezę karnawałową, dużą imprezę plenerową z okazji dnia dziecka,
        • zakupujemy atrakcyjne nagrody, dyplomy, medale za udział w konkursach, zajęciach sportowych i zabawach,
        • sponsorujemy w części nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego,
        • stworzyliśmy bardziej przyjazne środowisko nauki i zabawy dla naszych uczniów: naklejki edukacyjne na schodach, przeprowadziliśmy remont sali zabaw dla najmłodszych,
        • pomogliśmy w oklejeniu okien folią, by obniżyć latem temperaturę w salach i podnieść komfort nauki dla uczniów.

Nasze pieniądze są bardzo gospodarnie wykorzystywane! Zawsze porównujemy oferty i korzystamy z tej co łączy          w sobie wysoką jakość i rozsądną cenę.

Najważniejsze jest to, że pieniądze są wydawane tylko i wyłącznie na potrzeby dzieci !!!

Drugim elementem wpłat, na który liczą nasze dzieci to inwestycje w świetlicę szkolną. Świetlica to czas, który dzieci spędzają w szkole po zajęciach edukacyjnych bez względu czy są w swoich salach, na świetlicy, na korytarzu, czy na zewnątrz. Żeby czas ten im uprzyjemnić kupujemy min. art. plastyczne, gry, klocki, książki, artykuły sportowe, organizujemy konkursy z nagrodami dostosowane do wieku uczniów we wszystkich przedziałach wiekowych.

Szkoła na te cele nie dysponuje wystarczającymi środkami zatem na nasze wpłaty mogą liczyć dzieci. Zachęcamy do bieżącego regulowania wpłat. Mamy przecież świadomość, że większą cześć swojego czasu dzieci spędzają w szkole      i musimy im ten czas ciekawie zorganizować i uprzyjemnić gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

RADA RODZICÓW

Jak wpłacać składki?

Składki: na rok szkolny 2023/2024

2. Samorząd uczniowski 15 zł ZA CAŁY ROK SZKOLNY (jedynie 1 zł na miesiąc)

- kwota wpłacana do skarbników klasowych, którzy całą sumę od klasy wpłacą na konto RR;

RODZICE BEZPOŚREDNIO WPŁACAJĄ NA:

3. Fundusz Świetlicy szkolnej (czas, który dzieci spędzają w szkole przed i po zajęciach lekcyjnych)       - 15 zł na miesiąc;

4. Fundusz Rady Rodziców – wg deklaracji

- sugerowana kwota 150 zł/rok od dziecka.

Wpłaty na fundusz Świetlicy i Rady Rodziców prosimy kierować na konto:

W tytule wpłaty prosimy podać:

- nazwisko i imię ucznia, klasę

- cel wpłaty: Rada Rodziców …. (kwota) lub/i Świetlica … (kwota) za miesiąc …..