• Parter

Sale lekcyjne.

Na parterze znajdują się sale lekcyjne klas pierwszych. Każda z nich posiada stoliki i krzesła, przystosowane do wzrostu uczniów oraz regały. Pomieszczenia te wyposażone są w nowoczesne i różnorodne pomoce dydaktyczne. Wystrój pomieszczeń jest bogaty i estetyczny. Sale urządzone są specjalnie dla potrzeb najmłodszych uczniów, posiadają kąciki do relaksacji i zabawy.

Oddzielny korytarz.

Uczniowie mający zajęcia w tej części szkoły maja do dyspozycji oddzielny korytarz oraz dostosowane zaplecze sanitarne.

Stołówka szkolna

Stołówka szkolna – zapewniająca całodniowe wyżywienie. Jest prowadzona przez firmę zewnętrzną wybieraną przez Radę Rodziców.

I piętro

Sale lekcyjne

Na pierwszym piętrze znajdują się sale edukacji wczesnoszkolnej. Każda z nich posiada stoliki i krzesła, przystosowane do wzrostu uczniów oraz regały. Wystrój pomieszczeń jest bogaty i estetyczny. Sale te urządzone są specjalnie dla potrzeb nauczania zintegrowanego, posiadają kąciki do relaksacji i zabawy. Sale wyposażone są w zestaw komputerowy lub zestaw multimedialny z dostępem do Internetu.

Pracownia komputerowa

W szkole mamy nowoczesną salę komputerową wyposażoną w nowe zestawy komputerowe oraz zestaw multimedialny. Nowy sprzęt nie tylko zwiększa komfort pracujących na nich uczniów, ale zapewnia także dostęp do najnowszych technologii dostępnych obecnie na rynku.

Sala zabaw

Miejsce zabaw jest wyposażone w przyrządy pozwalające na zaspokojenie przez dziecko potrzeby ruchu i obejmuje w szczególności duże, miękkie klocki, miękkie piłki w różnych kolorach i wielkościach, materace do zabaw, tory przeszkód, trampolinę oraz elementy lub zestawy umożliwiające pokonywanie wysokości, a zarazem usprawniające koordynację wzrokowo – ruchową.

II piętro

Na drugim piętrze znajdują się sale przedmiotowe dla uczniów klas starszych. Sala matematyczna, historyczna, sale językowe, przyrodnicza, muzyczna i katechetyczna. Wszystkie sale wyposażone są w tablice lub zestawy multimedialne ułatwiające prowadzenie lekcji i wspomagające nauczanie.

Biblioteka i czytelnia

Dzieci od pierwszych dni pobytu w szkole mają możliwość korzystania z biblioteki i czytelni. Biblioteka jest nowoczesną placówką, księgozbiór jest w całości skomputeryzowany, a wypożyczenia i zwroty materiałów odbywają się już wyłącznie elektronicznie. Prowadzone są zajęcia czytelnicze, warsztaty i spotkania autorskie, a już od pierwszej klasy dzieci mają swobodny dostęp do księgozbioru.