• Szanowni Państwo,

    Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Szkole Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada, przy ulicy Niegocińskiej 2 w Warszawie

    Firma cateringowa Smaczny Punkt wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

    Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU

     

                                 https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q

                         UWAGA

    Linki unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

    REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego:

     KLASY „1”
    https://startedu.pl/Rejestracja/SP_nr_271_KL­_1

    KLASY „2-8”
    https://startedu.pl/Rejestracja/SP_nr_271_KL­_2-8

    AKTYWNE LINKI DOSTĘPNE NA STRONIE SZKOŁY / W ZAKŁADCE STOŁÓWKA

    ·         Dzieci które w roku szkolnym 2022/2023 będą uczęszczać do klasy 1, prosimy o rejestrację konta pod nowym linkiem: (link do projektu) i złożenie zamówienia na posiłki.
    Po rejestracji nowego konta, prosimy zgłaszanie rezygnacji z konta z klasy „0” wchodząc w zakładkę USTAWIENIA, a następnie ROZWIĄZANIE UMOWY

    ·         Dzieci które w roku szkolnym 2022/2023 będą uczęszczać do klasy 2, prosimy o rejestrację konta pod nowym linkiem: (link do projektu) i złożenie zamówienia na posiłki.
    Po rejestracji nowego konta, prosimy zgłaszanie rezygnacji z konta z klasy „1” wchodząc w zakładkę USTAWIENIA, a następnie ROZWIĄZANIE UMOWY

     

     

    1.        Począwszy od dnia 23.08.2022 roku zamówienia i płatność za posiłki  będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU.
    Posiłki będą wydawane od 2.09.2022 roku.

     

    2.        Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości.
    Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane.
    Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 09:00.

     

    3.        Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

    4.        Dostawca posiłków podjął decyzję, iż w Państwa placówce będą wykorzystywane elektroniczne karty identyfikacyjne służące do odbierania posiłków.
    Koszt wydania pierwszej karty jest bezpłatny, koszt wydania duplikatu karty 10,00 zł brutto.

    ! KARTY OBIADOWE WYDANE W ZESZŁYM ROKU SZKOLNYM
    OBOWIĄZUJĄ, TAKŻE W TYM ROKU SZKOLNYM !
    na ich podstawie wydawane są zamówione posiłki poprzez system
    😊

    5.        Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).

    a.      Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).

    b.      Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

     

    6.        Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

    Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

    STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

    INFOLINIA StartEdu/system do zamawiania posiłków: 223825050

                                           Smacznego!

    INFORMACJA_DLA_RODZICOW_-_Smaczny_Punkt_-_SP_nr_271__Niegocinska_-_klasy_1.pdf

    INFORMACJA_DLA_RODZICOW_-_Smaczny_Punkt_-_SP_nr_271__Niegocinska_-_klasy_2-8.pdf