• Szalone powitanie wiosny

W dniach 21-27 marca Mały Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę „Szalony wiosenny tydzień”. Trzeba przyznać, że był to ciekawy i wesoły tydzień. Uczniowie mieli okazję wykazać się kreatywnością, dystansem do samego siebie oraz poczuciem humoru. Dziękujemy wszystkim za aktywne włączenie się do wspólnej zabawy!

KONKURS NA WIOSENNĄ DEKORACJĘ DRZWI KLASOWYCH KL. 4-8

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny , Samorząd Uczniowski ogłosił KONKURS NA WIOSENNĄ DEKORACJĘ DRZWI KLASOWYCH, którego celem było rozwijanie zdolności plastycznych oraz aktywności twórczej uczniów klas IV-VIII, integracja grup klasowych oraz stworzenie przyjemnej, wiosennej atmosfery w szkole. Zespoły klasowe podjęły to wyzwanie i stworzyły niepowtarzalne dekoracje wiosenne drzwi swoich sal. Jury w składzie: samorząd uczniowski, wice-dyrektor szkoły i opiekun samorządu uczniowskiego wyłonili zwycięzców konkursu. I miejsce klasy 7a i 7b, II miejsce klasa 5c, III miejsce klasa 8b.

Wiosenny konkurs na najpiękniejsze drzwi klasowe kl. 1-3

21 marca w naszej szkole podsumowano konkurs dla klas I-III na najpiękniejszą wiosenno-świąteczną dekorację drzwi klasowych. Wszystkie klasy wykazały się kreatywnością oraz ogromnym wkładem pracy dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Korytarze naszej szkoły wyglądają teraz wyjątkowo pięknie i wiosennie. Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie słodkich upominków.

Pchli targ

Dnia 14.03.2024r. w naszej szkole odbył się Pchli Targ. Polegał na wymianie/zakupie przedmiotów, które są już niepotrzebne, nieużywane i możemy się nimi podzielić z innymi. W ten sposób nadawaliśmy przedmiotom „drugie życie”  i staraliśmy się postępować ekologicznie. Uczniowie klas IV – VIII, na swoich stoiskach eksponowali zabawki, książki, biżuterię i mnóstwo różnych innych przedmiotów, które dla jednych nieprzydatne, ucieszyły innych. Pchli Targ okazał się super zabawą, której głównym celem było zwrócenie uwagi na ekologię i ochronę naszego środowiska. Organizatorami targu był Samorząd Uczniowski. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w tą inicjatywę.