• Dyrekcja szkoły

      • Marek Hampel
      • Marek HampelDyrektorm.hampel@edu.um.warszawa.pl
      • Katarzyna Browarska
      • Katarzyna BrowarskaWicedyrektorwicedyrektorKB@sp271waw.edu.pl
      • Magdalena Dziurzyńska
      • Magdalena DziurzyńskaWicedyrektor wicedyrektorMD@sp271waw.edu.pl
  • Kadra

      • Babulewicz Justyna
      • Babulewicz Justyna
      • Bąk Artur
      • Bąk Arturnauczyciel historii
      • Benza Ewa
      • Benza Ewanauczyciel wychowania fizycznego - wychowawca klasy 7d
      • Bienias Dominika
      • Bienias Dominika nauczyciel informatyki
      • Bijata Monika
      • Bijata Monikalogopeda
      • Bilińska Krystyna
      • Bilińska Krystynanauczyciel języka niemieckiego
      • Browarska Katarzyna
      • Browarska Katarzynapsycholog
      • Chrostowska Ewa
      • Chrostowska Ewanauczyciel edukacji przedszkolnej - grupa 0a
      • Cupryniak Natalia
      • Cupryniak Natalia
      • Dąbrowska Anna
      • Dąbrowska Annanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i informatyki- wychowawca klasy 1c, 8c
      • Dmochowska Katarzyna
      • Dmochowska Katarzynawychowawca świetlicy
      • Dziurzyńska Magdalena
      • Dziurzyńska Magdalenanauczyciel biologii i geografii - wychowawca klasy 7a
      • Fijałkowska Magdalena
      • Fijałkowska Magdalenanauczyciel języka angielskiego - wychowawca klasy 4a
      • Gościcka Maria
      • Gościcka Marianauczyciel religii
      • Górczyńska Woletta
      • Górczyńska Wolettanauczyciel języka polskiego - wychowawca klasy 5a
      • Grzechowiak Bożena
      • Grzechowiak Bożenawychowawca świetlicy
      • Grzyb Krystian ksiądz
      • Grzyb Krystian ksiądznauczyciel religii
      • Hołody Joanna
      • Hołody Joannanauczyciel wspomagający
      • Iwanowska Aleksandra
      • Iwanowska Aleksandrapedagog
      • Janecka - Żabowska Izabela
      • Janecka - Żabowska Izabelanauczyciel języka polskiego - wychowawca klasy 8d
      • Jarocka Magdalena
      • Jarocka Magdalenanauczyciel fizyki
      • Jaryszek Jolanta
      • Jaryszek Jolantanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 3c
      • Jerzykiewicz Anna
      • Jerzykiewicz Annanauczyciel muzyki
      • Kansik Małgorzata
      • Kansik Małgorzatanauczyciel plastyki
      • Kaźmierczak Justyna
      • Kaźmierczak Justyna nauczyciel matematyki - wychowawca klasy 6a
      • Kępisty Lila
      • Kępisty Lilanauczyciel wspomagający
      • Kobus Mariola
      • Kobus Mariolanauczyciel biologii i geografii - wychowawca klasy 6b
      • Kolad Andrzej
      • Kolad Andrzejnauczyciel religii
      • Kopeć Anna
      • Kopeć Annanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i informatyki - wychowawca klasy 2a
      • Kosińska Marta
      • Kosińska Martanauczyciel wspomagający
      • Kouidri Joanna
      • Kouidri Joanna nauczyciel wspomagający
      • Kowalczyk Joanna
      • Kowalczyk Joannakierownik świetlicy
      • Kowalska Agniszka
      • Kowalska Agniszkawychowawca świetlicy
      • Krajewska Halina
      • Krajewska Halinanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i informatyki - wychowawca klasy 1b
      • Kupiszewska Beata
      • Kupiszewska Beatanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 1a
      • Kurek Edwin
      • Kurek Edwinnauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
      • Leszczyńska Beata
      • Leszczyńska Beatanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego - wychowawca klasy 2c
      • Lindenau Agnieszka
      • Lindenau Agnieszkanauczyciel matematyki - wychowawca klasy 8b
      • Lubelska Izabela
      • Lubelska Izabelanauczyciel fizyki
      • Łukomska Alicja
      • Łukomska Alicjanauczyciel chemii
      • Makuch Tomasz
      • Makuch Tomasznauczyciel wychowania fizycznego
      • Mencfeld Aneta
      • Mencfeld Anetanauczyciel matematyki - wychowawca klasy 8a
      • Mierzwiński Igor
      • Mierzwiński Igornauczyciel techniki
      • Nalepa Barbara
      • Nalepa Barbarabibliotekarz
      • Niziołek Małgorzata
      • Niziołek Małgorzata nauczyciel wspomagający
      • Nowakowska Natasza
      • Nowakowska Nataszareedukator
      • Oknińska Aleksandra
      • Oknińska Aleksandrawychowawca świetlicy
      • Oleszczuk Katarzyna
      • Oleszczuk Katarzynanauczyciel wychowania fizycznego - wychowawca klasy 7b
      • Olkowska Karolina
      • Olkowska Karolinanauczyciel chemii
      • Olszewska Magdalena
      • Olszewska Magdalenanauczyciel wspomagający
      • Pachnik Małgorzata
      • Pachnik Małgorzatanauczyciel wspomagający
      • Pracz Julita
      • Pracz Julitanauczyciel wspomagający
      • Prokop Krystyna
      • Prokop Krystyna nauczyciel wychowania fizycznego - wychowawca klasy 7c
      • Sawińska - Nowacka Jolanta
      • Sawińska - Nowacka Jolantanauczyciel wspomagający
      • Siedlecka Anna
      • Siedlecka Annawychowawca świetlicy
      • Silko Elżbieta
      • Silko Elżbietanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 3a
      • Sobkowska Krystyna
      • Sobkowska Krystynawychowawca świetlicy
      • Stój Katarzyna
      • Stój Katarzynanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 2b
      • Trawińska Anita
      • Trawińska Anitanauczyciel historii - wychowawca klasy 8b
      • Węglarz Urszula
      • Węglarz Urszulanauczyciel języka polskiego - wychowawca klasy 5c
      • Wojda - Bugiewicz Karolina
      • Wojda - Bugiewicz Karolinanauczyciel języka polskiego - wychowawca klasy 5b
      • Wypysińska Anna
      • Wypysińska Annanauczyciel informatyki i matematyki
      • Zabielska Małgorzata
      • Zabielska Małgorzatanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 3b
      • Ziemiańska Katarzyna
      • Ziemiańska Katarzynanauczyciel języka angielskiego
      • Zwolińska Justyna
      • Zwolińska Justyna nauczyciel wychowania fizycznego
      • Żmudzka Małgorzata
      • Żmudzka Małgorzatanauczyciel wspomagający