• Kawiarenka charytatywna

05.02.2020

14 października 2019 roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował „Kawiarenkę Charytatywną”. Wszyscy zajadali się zakupionymi ciastami, babeczkami i torcikami, zachwalając wspaniałe dekoracje wypieków.

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cel charytatywny, dlatego bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom za zaangażowanie i wszelką pomoc.

• Dzień Edukacji Narodowej 2019

05.02.2020

W poniedziałek 14 października 2019 r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 8a pod kierunkiem pani Izabeli Janeckiej przygotowali program artystyczny. Humorystyczne przedstawienie pt. „Nowoczesna bajka o Kopciuszku”. Młodzi aktorzy brawurowo odegrali swoje role prezentując charakterystyczne postaci. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie przedstawiciele samorządu szkolnego złożyli dyrekcji oraz wszystkim pracownikom szkoły życzenia.

• Pasowanie na ucznia 2019

05.02.2020

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następne składają przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczą w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostają przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły.

• Wybory do Samorządu Szkolnego 2019

05.02.2020

Dnia 30 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Podczas apelu poprzedzającego głosowanie uczniowie zaprezentowali swoje programy wyborcze a pani Izabela Janecka przypomniała wszystkim zasady głosowania.  Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Oliwia z klasy 7a.