• Rocznica wybuchu II wojny światowej

05.02.2020

Rozpoczęcie roku szkolnego zbiega się z tragicznymi wydarzeniami w dziejach naszej ojczyzny. Nie możemy zapomnieć, że właśnie 1 września 1939 r. o świcie hitlerowskie Niemcy napadły na Polskę. Rozpoczęła się II wojna światowa, największy konflikt zbrojny w dziejach ludzkości. Wojna pochłonęła wiele istnień ludzkich i spowodowała wiele zniszczeń. Największe straty poniosła Polska. Z tej okazji klasa 6a pod kierunkiem pani Anety Mencfeld przygotowała akademię.

Pamiętajmy, że dzięki bohaterskiej postawie naszych przodków – żyjemy w wolnej i niepodległej Ojczyźnie.

• Wybory do Samorządu Szkolnego 2019

05.02.2020

Dnia 30 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Podczas apelu poprzedzającego głosowanie uczniowie zaprezentowali swoje programy wyborcze a pani Izabela Janecka przypomniała wszystkim zasady głosowania.  Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Oliwia z klasy 7a.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

02.02.2020

Drugiego września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem pan dyrektora. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych. Po oficjalnej części dzieci z klasy 3b pod opieką pani Justyny Balulewicz zaprezentowali przedstawienie przygotowane na tę okazję. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.